03.11.2019 р. до Народного дому с. Розвадів завітав драматичний гурток Народного дому с. Верин на чолі з керівником Яців Олею. Юні аматори сцени представили увазі розвадівчан перлину української драматургії – комедію М. Старицького «За двома зайцями». Глядачі із захопленням спостерігали за подіями, які розгорталися на сцені, спільно з героями переживали емоції, нагороджували артистів оваціями. Майстерність веринських гуртківців не залишила нікого з глядачів байдужим.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/74632451_1182659135257793_6632029490480414720_n.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/74888279_1182659501924423_4992529457282547712_n.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/76751725_1182659335257773_4632072669108371456_n.jpg)