5 жовтня 2019 року в Розвадівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбувся одноденний тренінг з питань використання ігрових технологій та діяльнісних методів навчання із застосуванням ЛЕГО для вчителів 1-2 класів Тростянецької ОТГ та Розвадівської ОТГ. Навчання провела педагог-тренер Оксана Юріївна Стасів. Учителі відкрили для себе нові можливості застосування ЛЕГО для розвитку пізнання, креативності мислення школярів.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/72370540_1380373528782961_1722253637696094208_n.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/72605198_1380373092116338_804464532935147520_n.jpg)