17 вересня 2019 року учні Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, разом з вчителем Яськів Г.С. та заступником директора Говикович О.В. , завітали до Миколаївського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, де з нагоди Дня рятувальника був організований День відкритих дверей. Діти мали змогу оглянути техніку, з якою працюють рятувальники, послухати цікаві розповіді про нелегку роботу цих мужніх людей. Екскурсія була дуже пізнавальною і цікавою. Наприкінці учні щиро подякували та привітали рятувальників із професійним святом.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/День-рятувальника.jpg)