У закладах освіти Розвадівської ОТГ з 27 травня розпочали роботу пришкільні табори відпочинку для школярів. У програмі веселі й пізнавальні заходи й розваги: конкурси малюнків, походи, ігри, вікторини, бесіди, спортивні змагання, квести, конкурси талантів, караоке, майстер-класи, відвідування музеїв тощо. А в Розвадівському ЗЗСО І-ІІІ ст. та в Черницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. школярі мають можливість ще й поглибити свої знання англійської та німецької мов, оскільки ці табори обрали мовний профіль.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/61042362_2124012657890653_5302185806071332864_n.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/61227508_2124013087890610_7650842312011939840_n.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/61278351_1280490892104559_5410112772237164544_n.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/61378368_1280491175437864_1515272991833849856_n.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/61433853_597487764092070_2131296414477582336_n.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/61489820_597486944092152_416327071380275200_n.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/61505342_2125193314439254_6806410144860078080_n.jpg)