18 та 19 травня 2019 року старшокласники Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та вчителі-наставники мандрували мальовничими краєвидами Верховини. Діти мали змогу побувати в багатьох музеях Гуцульщини, познайомитися з культурою та побутом цих людей, а також відвідали Буковель та Яремче. Два дні у Верховинському краї залишили незабутні враження, стали як цілющий дарунок для втомленої навчанням дитячої душі. Зрештою, поїздка на полонину – найкращий відпочинок для кожного, хто серцем торкнеться карпатських гір, відчує аромат цілющих трав та насититься квітковою і смерековою красою сповна.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/60478705_335157373817146_5094545908498956288_n-1024x768.jpg)