11 травня 2019 року в актовій залі Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів було гамірно. Учні 5-их класів разом із класними керівниками Росяк О.М. та Яськів Г.С. запросили матусь та бабусь на урочистий концерт з нагоди Дня матері, який щорічно відзначають в Україні у другу неділю травня. Діти звернулися до своїх найдорожчих із словами подяки, найкращими побажаннями. Звучали вірші, пісні, частівки, а також діти приготували для матусь милі подаруночки. Приємно, що до концерту приєднались і матері, виконавши пісню “Рідна мати моя”. Свято нікого не залишило байдужим, приємно було бачити усмішки та радісні обличчя.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/мама1.jpg)