10 травня в Надітицькому ЗЗСО І ступеня відбулось підсумкове засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів. Педагоги підбили підсумки роботи в 2018-2019 навчальному році, поділилися результатами впровадження НУШ, а також обговорили особливості проведення ДПА в 4 класі. Учні Надітицького ЗЗСО подарували вчителям та своїм батькам Свято матері, потішивши присутніх піснями та віршами.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/20190510_120013-1-1024x576.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/20190510_120704-1-1024x576.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/20190510_121759-1024x576.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/20190510_123609-1024x576.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/20190510_123622-1024x576.jpg)