02.05.2019 р. з нагоди Всесвітнього дня охорони праці відбулася чергова нарада з директорами ЗЗСО, директорами народних домів, бібліотекарями Розвадівської ОТГ та працівниками ЦФГНМЗЗОК. У нараді взяли участь керівник Миколаївського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Оприско Ольга Володимирівна та експерт з охорони праці Ониськів Роман Васильович, які надали інформацію про стан виробничого травматизму та зупинилися на окремих питаннях охорони праці (проведення навчання та перевірки знань з хорони праці, безпека експлуатації газового обладнання, дії при настанні нещасного випадку та ін.)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/59285673_2354636564815155_7394192336466477056_n-1.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/58917082_748439045553443_5602011009079312384_n.jpg)