До роковин Чорнобильської трагедії у Розвадівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулася загальношкільна лінійка “Чорнобиль – наша пам’ять, наша біль!”, яку підготували учні 10 класу разом з педагогом – організатором Малик О.Б. Лідери учнівського самоврядування ознайомили школярів з чорними сторінками історії на Чорнобильській АЕС. Хвилиною мовчання усі присутні віддали шану загиблим героям, які не шкодуючи власного життя, стали на боротьбу із смертельною небезпекою.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/05/58378897_1258486950971620_7898168471903535104_n.jpg)