107 років тому було складено першу пластову присягу, слова якої і досі повторюють тисячі пластунів в усьому світі. В неділю у Львові відбулася акція на честь вшанування цієї визначної події, учасниками якої були учні нашої школи (курінь ч. 88 ім. Г. Дмитерко-Ратич): Костів Юлія, Сколоздра Соломія, Цибран Дарина, Сколоздра Марія, Субота Олег, Костів Микола, Торопова Дарина, Костів Андрій, Синишин Оксана, Назар Фіалкович.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/пластуни.jpg)