У сьогоднішньому світі, сповненому небезпек, викликів природного, техногенного, соціального характеру, головне – запобігти лиху , попередити небезпеку, врятувати людське життя, зберегти здоров’я. Саме з цією метою 9 квітня в Черницькому закладі загальної середньої освіти відбувся показовий День цивільного захисту, на якому були присутні представник НМЦ з питань ЦЗ та НС Яворів Ігор Володимирович, директори закладів освіти Розвадівської ОТГ, методисти Центру фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури. День ЦЗ розпочався урочистою лінійкою, а продовжився відкритим уроком у 1-Б класі на тему «Подорож у Країну безпеки. Надзвичайні ситуації»(учитель Людкевич О.М). Учитель основ здоров’я Щепаняк М.М. та психолог Рожко Д.М. провели урок-тренінг «Психічна та духовна складова здоров’я» у 6-Б класі. Свої уміння надавати допомогу при кровотечах і пораненнях продемонстрували дівчата 10 класу на чолі з учителем МСП Гусак О.В. Ігор Володимирович Яворів провів для керівників шкіл презентацію «Евакуація у школі». Практичний психолог запропонував тест «Самооцінка стійкості до стресу», який дає можливість оцінити психологічну готовність до зустрічі з надзвичайними ситуаціями. А завершився День ЦЗ проведенням протипожежного тренування та евакуацією всього особового складу школи та підбиттям підсумків. Учні та педагоги доклали чимало зусиль для підготовки проведених заходів, виявили старанність й готовність до активних дій у випадку надзвичайних ситуацій.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190409_100804-1024x576.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190409_100927-1024x576.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190409_101902-1024x576.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190409_100821-1024x576.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/FB_IMG_1554871939704.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190409_105618-1-1024x576.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190409_110851-1024x576.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190409_113218-1024x576.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-13af35b9b8c7b78d5bc3dfa43d291890-V-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-acfc3c857b7585888e9965bd8aa98fcd-V-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-020308c663b3e8bffa1c85bfe37a874d-V-1024x638.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190409_124418-1024x576.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-8576341898c93ded26f059c719d6d3a6-V-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-a5e69166a390f12c4012f6905e02eae8-V-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/20190409_131137-1024x576.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-8c488758ed05762e27f5a5cd2f7f4bd8-V-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-dcbf870e934fd9f2d9d29610d04dc254-V-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-87e2fdd19c9081bf8400c3f3e367dcc2-V-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/04/IMG-569874f03abf29d70e27854db50e846c-V-1-1024x673.jpg)