19 березня 2019 року до учнів 3-А класу (кл. керівник Серівка Н.В.) Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів завітала провідний інженер-гідротехнік служби водних ресурсів Жидачівського управління водного господарства Залюбовська Галина Іванівна. Напередодні Всесвітнього дня води вона розповіла дітям цікаві факти про цю незвичайну речовину. Метою цієї зустрічі є привернення уваги школярів до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/53467255_793367721031697_8004678292135215104_n-1024x768.jpg)