Моновистава — один із найскладніших театральних жанрів. Вся увага глядачів сфокусована на одному акторові, який здатний перетворити оповідь у сценічне дійство.
До Черницького ЗЗСО завітала відома людина, артистка, режисер, член спілки театральних діячів України Оксана Євгенівна Іваненків.
Оксана Євгенівна провела цикл моновистав для учнів 5-11 класів. У її виконанні прозвучали твори Івана Котляревського, Василя Симоненка, Лесі Українки та ін.
Діти мали змогу не тільки бути в ролі глядача, але й спробувати себе в ролі актора. Глядачі були приємно вражені виступом акторки, її грою та вмінням зацікавити публіку. У всіх залишився гарний настрій та позитивні емоції.
З нетерпінням чекатимемо нових зустрічей з Оксаною Євгенівною!
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG-91f8582efbc945a445764da1c1434e4d-V.jpg)