У молодшій групі “Самоцвіти” вихователь Костко Лідія Ярославівна, провела психологічне заняття на тему “Чарівний світ емоцій”. Дітей ознайомлено із емоціями, які найчастіше бувають у їхньому віці (сумний, радісний, злий, переляканий, винуватий); Наприкінці заняття діти поділилися із гостями своєю усмішкою, щоб завжди були веселими. Від вихователя отримали надувні кульки із смайликом усмішки.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190226_103044-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190226_103245-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190226_103347-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190226_103456-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190226_103840-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_20190226_103954-1024x768.jpg)