Вже традиційними у Розвадівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів у День святого Валентина стають зустрічі ровесників сіл Устя, Верина, та Крупська. Цьогоріч учні 9-х класів під керівництвом учителів Малик Н.Б., Депутович Р.М. та педагога організатора Малик О.Б. підготували конкурсно-розважальну програму “Я+ти”, на якій обрали ідеальну пару вечора. Така зустріч сприяє налагодженню дружніх стосунків між ровесниками навколишніх сіл.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2019/02/52475654_2160819847565866_6247749098535911424_n-1024x768.jpg)