У Народному домі села Розвадова триває виставка-конкурс учнівських робіт “Новорічний сувенір”. Школярі закладів освіти Розвадівської громади виявили неабияку фантазію й уміння , створивши з допомогою учителів і батьків стилізовані ялинки, новорічні вінки, сувеніри, ялинкові прикраси, новорічні картини,композиції, колажі, різдвяні шопки. Особливою активністю відзначилися учні Черницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Веринського ЗЗСО І-ІІ ступенів.
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/20181214_095546-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/20181214_095613-1024x768.jpg)
![](https://osvita.rozvadivotg.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/20181214_095634-1024x768.jpg)