Підсумки тижня в освіті: головні події

МОН просить авторів підручників подбати про їх дизайн. Відомством розроблені рекомендації щодо дизайну та поліграфічного виконання підручників для першого класу, врахування яких має допомогти авторам у процесі створення сучасного підручника.

В Україні розпочалась реєстрація на ЗНО. Для успішної реєстрації участі у тестуванні, необхідно створити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме до 19 березня.

Профспілкалист МОН щодо зарплат є незаконнимПрофспілка працівників освіти і науки заявляє, що Міністерством освіти знівельовано рішення уряду про збільшення на 10% схемних посадових окладів при визначенні розмірів їх підвищення за умовами праці.

МОН просить школи обрати підручники для класу. Відомством підготовлені рекомендації, що містять календарний план та алгоритм вибору підручників. У разі впливу або бажанні третіх осіб вплинути на вибір учителів, освітяни можуть повідомити про це на «гарячу лінію».

МОН затвердило програму підготовки тренерів НУШ. Метою програми є підготовка тренерів до забезпечення професійного розвитку та підвищення рівня професійної компетентності вчителів, які навчатимуть учнів перших класів. Зміст програми поділений на чотири модуля.

Скільки балів потрібноаби вступити на бюджет«Вступ.ОСВІТА.UA» пропонує майбутнім вступникам інформацію про середній бал ЗНО абітурієнтів, які вступили на навчання за кошти держбюджету. Дані дозволять абітурієнтам оцінити шанси на вступ на бюджетну форму навчання до обраного вишу.

Профспілка про підвищення зарплатце вибіркове рішення. Профспілка працівників освіти звернулась до профспілкових організацій з проханням провести роботу з представниками місцевих влад щодо встановлення працівникам дошкільних і позашкільних закладів «регіональних надбавок».

Підвищення кваліфікації вчителівХтоЩоКолиЯкПершого вересня всі першокласники навчатимуться за новим Державним стандартом початкової освіти. Міністерством освіти надані відповіді на основні запитання щодо підвищення кваліфікації вчителів.

Затверджені програми ЗНО для вступників магістратуриТести для вступників до магістратури з «Права» та «Міжнародного права» міститимуть завдання з восьми базових правничих дисциплін. ЗНО з іноземної мови складатиметься з двох частин – «Читання» та «Використання мови».

Генератори практичних завдань для дітей. Проект «Розвиток дитини» разом з Освіта.ua пропонують батькам, вихователям і вчителям 14 генераторів практичних завдань, що дозволяють створювати завдання з математики, читання та письма для дітей різного віку.

Освіта.ua
09.02.2018

Поширити

Залишити відповідь