НАКАЗ про проведення молодіжного етнофестивалю «Гаїки – фест»

На виконання Положення про Молодіжний етнофестиваль української автентичної культури «Гаївки-фест», затвердженого рішенням сесії Розвадівської сільської ради  №799 від 06.02.2020, з метою привернення уваги дітей і молоді до народної культури, популяризації творчих надбань українського народу, організації змістовного дозвілля НАКАЗУЮ: 1.Провести 21 квітня І Ентофестиваль української автентичної культури «Гаївки-фест» (місце проведення – с.Розвадів) 2.Керівникам закладів освіти та Читати більше проНАКАЗ про проведення молодіжного етнофестивалю «Гаїки – фест»[…]

Вітаємо…

Вітаємо преможницю ІІІ (обласного) етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої …» в номінації «Література»  – ученицю Веринського ЗЗСО І-ІІ ступенів Рудку Катерину (оповідання «Вогник к серці») та її наставницю –  учительку української мови і літератури Настишин Марію Володимирівну! Бажаємо нових творчих звершень!

День безпечного Інтернету

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення Читати більше проДень безпечного Інтернету[…]

Семінар-практикум у Черницькому ЗЗСО

У Черницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум з технологій, у якому взяли участь учителі Розвадівської ОТГ під керівництвом методиста М. Є. Лукомської.
Відкритий урок провела учитель Білінська М. С. в 11 класі на тему «Виготовлення новорічних іграшок». На уроці учні презентували дослідницьку роботу в групах, знайомили присутніх з історією виникнення іграшок, виготовляли вироби з лляних ниток, атласних стрічок із вишивкою
Учасникам семінару сподобався майстер-клас, який провели учитель біології Яців О. Р. та учитель математики Шумська Н. С. з виготовлення квітки пуансетії з паперу та геометричної фігури-куба.
Методист Лукомська М. Є. високо оцінила різноманіття робіт та творчу атмосферу, створену на семінарі.

Вертепне дійство народження Ісуса Христа

А у нас свято продовжується.
30 січня 2020 року до Черницького ЗЗСО завітали учні 7-А і 8-Б класів з вертепним дійством народження Ісуса Христа.
Ми раді, що учні нашої школи підтримують народні звичаї і традиції. Дякуємо всім учасникам за неймовірну атмосферу свята.

Пам’яті героїв Крут

День пам’яті героїв Крут щорічно відзначають 29 січня у Черницькому ЗЗСО І-ІІІ ст.
У цей день класні керівники провели виховні години, круглі столи, усні журнали, а старшокласники переглянули фільм «Крути 1918». Учні 10 класу провели інформаційну хвилину «Пам’яті героїв Крут».
Подвиг юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю у боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії і нашій пам’яті, як символ національної честі.
«Понад усе вони любили свій коханий край», – писав Павло Тичина.
Нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як потрібно любити свою Батьківщину.
Любіть Україну, як вірні сини,
Віддати життя їй готові,
Як юні сини, що життя віддали
Під Крутами всі, як герої.