«Обери професію своєї мрії». Курси підвищення кваліфікації

Міністерство освіти і науки України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» розпочинає підвищення кваліфікації педагогічних працівників шляхом онлайн-навчання у Школі кар’єрного консультанта у 2022 році.
Мета проєкту – сприяння учням старших класів закладів загальної середньої освіти у свідомому виборі професії та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у сфері професійних кар’єрних консультацій. «Школа кар’єрного консультанта» застосовує сучасну модель змішаного навчання (blended learning), в якій ефективно поєднується:

 • проходження мультимедійних курсів у форматі SCORM за посиланням:
  https://Підвищення кваліфікації для педагогічних працівників та психологів (hryoutest.in.ua)
 • участь в практичному тренінгу, який буде проведено у форматі вебінарного заняття із провідною кар’єрною консультанткою Ганною Різніченко. Для зручності, практичний тренінг буде повторюватись щомісяця: 8 лютого, 15 березня та 27 квітня, у всі три дні тренінг розпочнеться о 13.00. Реєстрація за посиланням: https:// Форма реєстрації на практичний тренінг “Школи Кар’єрного Консультанта” (google.com)
 • виконання кейсового (домашнього) завдання, яке буде надано під час тренінгу. Програму курсу схвалено вченою радою ДНУ «Інститут модернізації зміісту освіти» від 29 вересня 2021 року № 8. Учасники, які завершать онлайн-курс «Школа кар’єрного консультанта», пройдуть вебінар та захистять практичну роботу, отримають сертифікат про закінчення курсу із зазначенням 1 кредиту ЄКТС (30 год).
  Навчання – безоплатне.
  Просимо Вас забезпечити проходження підвищення кваліфікації у «Школі кар’єрного консультанта» педагогічних працівників закладів освіти (загальної середньої, професійно-технічної, позашкільної).
  З повагою
  Директор ДНУ «Інститут модернізації
  змісту освіти» Євген БАЖЕНКОВ
Поширити