НАКАЗ про організацію військового обліку у закладах освіти у 2019 році

На виконання Закону України «Про військовий обов’язок в і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2-16 №921 «Про Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних» та з метою забезпечення належного стану ведення військового обліку

  НАКАЗУЮ:

1.Керівникам закладів освіти:

1.1.Оновити та опрацювати нормативно-правову базу з питань військового обліку.

1.2.Проаналізувати стан військового обліку військовозобов’язаних і призовників у закладі освіти та вжити заходів щодо приведення військового обліку у відповідність до Порядку №921.

1.3.Забезпечити повноту й достовірність облікових даних призовників і військовозобов’язаних згідно з вимогами, установленими Порядком №921 та іншими документами первинного обліку відповідно до законодавства.

1.4.Виключити випадки прийняття на роботу осіб без відповідних військово-облікових документів або осіб, які не перебувають на військовому обліку у військовому комісаріаті.

1.5.Своєчасно перевіряти дійсність та належність військово-облікових документів призовників і військовозобов’язаних їх власникам, наявність відміток про взяття на військовий облік у Миколаївському військовому комісаріаті.

1.6.Станом на 01.січня звітувати про стан військового обліку

.

2.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 Директор ЦФГНМЗЗОК                                                 Гаврильчак Р.Л.

Поширити