Всеукрїнський тиждень права

З 10 по 14 грудня 2018 року в Черницькому ЗЗСО І-ІІІ ст. проходив Всеукраїнський тиждень права. Тиждень розпочався тематичною загальношкільною лінійкою «Обов’язки учасників освітнього процесу» (Щепаняк М.М., Мороз І.Я).

Директором  ЗЗСО Качмаром Р.Р. було проведено інформаційно-методичну нараду на тему «Указ Президента України № 393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні». Також поновлено матеріали у «Кутку права» (Мороз І.Я.) та вивішено план роботи на тиждень.

 У 9-х класах, учитель Щепаняк М.М., провела практичне заняття з курсу «Основи правознавства» на тему «Права людини». Вчителі та класні керівники провели години спілкування на тему «Права людини» з нагоди проголошення загальної декларації прав людини. У 1-4 класах проведено бесіди та круглі столи «Правила внутрішнього розпорядку школи». Класні керівники 5-8 класів провели виховну годину «Відповідальність батьків за розвиток дітей», а 9-11 кл. «Обов’язки учнів відповідно до Закону України «Про освіту».

У вівторок, 11 грудня, представник Миколаївського суду Салій Анна Василівна з присяжною Болехан Тетяною Василівною провели «Урок Справедливості» з учнями 5-х класів. Більська Л.І. у шкільній бібліотеці організувала тематичну виставку на правову тематику та презентацію знань про права людини.

Завершився Тиждень загальношкільною лінійкою, де було підведено підсумки та визначено найактивніших учасників «Всеукраїнського тижня права».

Поширити